Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 97 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Акумуляторний обприскувач Procraft AS-12 12л»
Садовий обприскувач від торгової марки «Procraft» працює від акумуляторної батареї, напруга якої становить 12 В водночас ємність акумулятора становить 12 А·год. Ця модель призначена для оброблення зелених насаджень, що позитивно впливає на підвищення врожаю.
Електричний обприскувач має бак ємність якого становить 12 літрів, зроблений із міцного пластику, також передбачений фільтр грубого очищення, що дає змогу запобігти потраплянню сторонніх великих частинок всередину бака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 100 см |
| Загальна вага | 6 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 628 ₴









